بیشتر توسکاتک نخ شمال نوشهر

توسکاتک نخ شمال نوشهر

توسکاتک نخ شمال نوشهرReviewed by Admin on Nov 14Rating:

 

توسکاتُک نخ شمال

منطقه توسکاتک در فاصله ۲۵ کیلومتری از شهرستان نور، ۱۵ کیلومتری رویان و ۲۵ کیلومتری شهرستان نوشهر قرار دارد. توسکاتک از قسمت شرق به پارک سیسنگان و بخش صلاح الدین کلا، از قسمت غرب به منطقه علی آباد عسگرخان و انارور و از شمال به دریای خزر و از جنوب به جنگل بسیار زیبا و بکر شمال منتهی می شود.

 

منطقه توسکاتُک یکی از بهترین مناطق جهت سرمایه گذاری در بخش ملک می باشد.
این منطقه دارای زمین های زیادی می باشد که توسط سرمایه گذاران هر سال خریداری شده و جهت ساخت و ساز و شهرک سازی استفاده می شود. نزدیکی ساحل به جنگل، مراکز تفریحی همانند پلاژ ساحلی مهران، پلاژ ساحلی علیرضا و مراکز خرید شامل فروشگاه های زنجیره ای تونل، بستنی فروشی، فروشگاه خانه و کاشانه، همچنین هتل آپارتمان ۲۷ طبقه در دست احداث، ۶ ورودی اصلی به محل توسکاتُک از جمله ورودی نخ شمال، فاصله ۱ کیلومتری با پارک سیسنگان، باعث شده است تا به یکی از مقاصد اصلی گردشگران و هموطنان عزیزمان تبدیل شود.

 

 

نخ شمال (توسکاتک)

زمین ورزشی فوتبال و مدرن این منطقه نیز مکانی عالی جهت تفریحات ورزشی می باشد. یک بخش از منطقه توسکاتـُک به نخ شمال معروف می باشد که به دلیل وجود کارخانه نخ شمال از سال های خیلی قبل در این منطقه می باشد. منطقه نخ شمال دارای بیشترین شهرک های ویلایی در سطح شهرستان نوشهر می باشد. به نوعی این منطقه در ارتفاع بالاتری واقع شده است و چنانچه شما در این منطقه به حالت ایستاده تماشا کنید، دید بسیار عالی به دریا و جنگل خواهید داشت. در این منطقه هر ساله شهرک سازی های بزرگی انجام گرفته و هموطنان گرامی نیز جهت خرید ویلا هر ساله به این منطقه عزیمت می نمایند.

 

 

نخ شمال (توسکاتک)

شهرک های جنگلی همانند شهرک آفتاب، شهرک پتروشیمی، شهرک گل کاغذی، شهرک مهتاب، شهرک برلیان، شهرک جهان، شهرک زعفرانیه، شهرک کوی استادان دانشگاه (خواجه نصیرالدین طوسی)، شهرک الماس و بسیاری از شهرک های کوچک دیگر که همگی در این منطقه بکر و زیبا واقع شده اند. افراد معروف زیادی نیز در این منطقه اقدام به خرید ویلا و یا سرمایه گذاری نمودند.
از جمله امیر حسین صادقی فوتبالیست معروف استقلال تهران، مهرداد نیویورک خواننده مطرح پاپ را میتوان نام برد. همچنین شهرک های ساحلی معروف منطقه توسکاتُک، مانند شهرک ساحل آرام توسکا، مجتمع پتروشیمی توسکا و غیره را می توان نام برد.
همچنین یک هتل ۵ ستاره نیز در منطقه توسکاتُک در قسمت ساحل در حال احداث می باشد که به زودی شاهد میزبانی آن از هموطنان گرامی انشاالله خواهیم بود. تمامی امکانات رفاهی جهت گذراندن یک تعطیلات خوب در منطقه توسکاتُک فراهم می باشد و هیچ نیازی جهت تامین موارد مورد نیاز زندگی در خارج از این منطقه نخواهد بود.

 

 

نخ شمال (توسکاتک)

ویلا املاک با توجه به گستردگی منطقه توریستی در شمال مناطق رویان نور ونوش سیسنگان و مناطق محمودآباد و سرخرود را تحت پوشش داشته و پاسخگوی دوستان در این مناطق می باشد.
هدف و اساس کار ما بدون اینکه شعار گونه باشد خرید و فروش در بستر آرامش می باشد. چون آرامش هر دوطرف خریدار و فروشنده در گرو خریدی خوب و برد برد دو طرف می باشد.